TO ktalk mods

why remove all of okoa ktalk thread instead of deleting the offending post? mnajisikia sana

Bring back @uwesmake

bring back@uwesmake,ALUTA CONTINUA

i thot male mods hawatakua na feelings kumbe ni opposite

thank you @admin for deleting that crappy post…let some maaafakaz know they cant go around calling guys gay and not have consequences

Kwani hamjasettle kenyagen?

ol’ monk, ushakua mongoose within 4 months

si twende na wewe?

Good work mods…we need some civil order around here.

Sasa unataka tukae hii kijiji tukikuangalia vile unalilia wanawake day in day out ?? Davidee…[ATTACH=full]5600[/ATTACH]

2 Likes

Wachana na davidee.he’s one of those herbivore boys some sweet vagina lips keeps on referring to

1 Like

hii slum haiendi mbali

1 Like

Discipline and order…lazima

Maybe we need a complaint section where we can give ma mods maneno once in a while wakileta upus. ION unahama lini??

Boss umekua ukisema hivyo tangu sijui lini siuende makende ya kobe wewe.

Umejiuliza kwa nini haujawai kua elder? Uko na kasoro flani.

Na wewe i guess unalilianga wanaume…unaskianga uchungu mwanaume akikunyima mcoondu?

kwani kua slum elder inasaidia na nini,wacha kulamba matako za mamods,hakuna cheo ingine

2 Likes

Mimi siwezi support mods, but I will not tell anyone how to run their shit. I dont know why people in a group find it very difficult to take a stand regardless of what’s trending. If two people say “remove VIP” , everybody after that says “ban VIP”. If someone says “ban Uwesmake”, everybody supports. If someone says “bring back VIP” or “bring back uwesmake” everybody catches on to that trend and supports it. Its truly a “sheep” behavior, which is especially bad for a man. Its a pain to be an ass kisser.

3 Likes

Yaani ‘mwanaume’ kama wewe ana reason kama kunyi…sawa elder endelea kujichocha

1 Like