Urgent DNA test

Can it be done before the child is born?
Ni kubaya wadau saidieni

Kwani ulifuga kunguru ndugu yangu?

Very possible…it can be done through amniocentesis. But it has a high risk why dont you wait till parturation

Nimepata several quotes cheapest at ksh 10geez ak still hunting

If 10k scares you si uinvest to kwa kunyonga ama condoms. Its downhill from here.

1 Like

10k is a good deal, was at 17k previously. Take the deal, close the chapter

I know the urge to comment on issues without knowing the full facts! Sit down!

Hao wa 10k ni wagani?

The fact is you are poor and made poor ejaculatory decisions and 10k is the lowest DNA can go.If it really is DNA.

Wacha nipumzike leo i will deal witcha later oya @Sokwe mtu @uwesmake @Kodiaga is this the best way you wanna spend your first sunday of 2021? Bottom barrel faggets!

why do this eunuch keep commenting on matters copulation & child birth?
Ni kama mtu hana ng’ombe kuishia mkutano ya cattledip:D kusumbua wakulima bure:D
Mshienzz kabisa

But you are always on my dick whinning about my reproductive health choices step son!

oyaah eunuch ambia mundu mulosi atoe section ya sex & relationship kwa handle yako

Mum akuletee nini nikimaliza kuvuruga yeye

Even rabid dogs will enter the kingdom of heaven but not a castrated homosexual son of a whore
deuteronomy 23: 1-8

Leo amejaribu kuosha kuma

nmesikia na wazee wa kibukusu hapa kwa busaa eti ile kitu pekee yake inaweza fanya mLuyha akatwe makende ni kutomba mamako mkundu pekee…

Nawapangia train mamako, dadako na wewe kama dessert

Fagget @Sokwe mtu hii uvundo inatoka kwa mamako mimba yako ilisurvive aje? You fwackn twat