You should only grow government approved GMO seeds

https://twitter.com/Kenyans/status/1729476522182943094?s=19

Hii pia atabatilishwa just like the earlier suggested manure law.

Hii Serikali ni ya Bill Gates na mashetani wenzake

Never.

Any one who will approve and support it needs to be skinned alive by Kenyans.

Huyu ni Bill Gates ameambia jambass seed shall only be grown for a season only, hakuna kuikuza tena ili tununue GMO zake

1 Like

My eyes must be lying to me??? This cannot be???: Tears in my eyes!!!