Yaani hamcheki na hiyo kitu?Viagra runs out of supply.

You have decided leo ni kuchapa ikuss room inuke burning rubber…
[ATTACH=full]287174[/ATTACH][ATTACH]287174[/ATTACH]

The clarity of the picture betrays it… photoshop chieth!

Hawa ni Jaba Sacco :D:D:D

They are hoarding.

Kumbe kwa ground watu wako na shida yakuamka…

Mimi niko na drip ya liquefied mkombero.

Vipi kamenyi?

Ghasia. Watu wa mugoka wako sawa. Actually handas ya moguka ni instant boner pill. Hapana macheso.
Lakini ww ni wanker pervert utajulia hii maneno wapi.
Ata ile challenge yako ya upiï unaweza fikisha ukichana.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRB8wNvm216CnFSLQtBZFS7GtJvKVzYe7dWceVx8I4fDppFaOZm

Niaje Tombwa?

I dont engage cowards who cant keep one handle… bure kabisa.

I’m a one handle man. You are the coward. You fear not having an answer to everything but you are resourceful… lakini we ni kajuaji my nig

Jaba hua noma, hio lazma nifinye kila weekend ndo nitunze familia, its give u a 1 sure bullet, and another RPG in the morning

A week after heart attack ndio zitaongea

Ndio unaskia watu wakishangaa yule MCA wa Kahawa Wendani amekufa aje from heart attack akiwa below 40.
Jamaa ako nje ya nchi alone with allowances and per diem galore.
Hapo mambo ni pombe na wanawake and maybe in the process akatumia energy booster.

Unlike others i can detected your bullshit from a mile away handle zako nazijua zote… and yes i am resourceful but i dont extend that courtesy to idiots.

Creative from the abortion procurers.
[ATTACH=full]287203[/ATTACH]

Unashindanga hapa 24/7 with your know it all attitude. Dictionary

Apparently my now it all attitude inakuasha… for the sake of your fragile ego exercise the power of ignore button.

@administrator you are becoming an arsehole, what’s there to censor in a bortion or it was done to your offspring or sibling.