Wtf! These two fckd up accident Thika Rd

From Nanyuki Bandit amecome nyweeee … At night Never ever drive nyumba ya lorry.

Two meru Drivers were on hasira mode kuvuka road from line A to C to D to oops outside… Amenisukuma…the guy kept insisting Si umeona pia wewe bwana ambia police!
Both alive.




Guy who was pushed amekwama…




Arhhhhgghh. Looks painful.

Crazy thing is that speed ilikuwa crazy na crazy… non of these two lorries touched the Pavement at all …ziliruka ki movie style… KenHa wamekatch feelings hakuna charges hapo…check the pic :joy::joy::joy::joy::joy:

The front lorry had 9 tonnes packed, but ilirushwa mbele ni mwenzake which was half loaded.
And still they wanna kick each other, nitoe I hapa nipige huyo Jamaa makofi. Wameru iko kasoro

1 Like

Uliwaimbia nini, hio ndio ya muhimu

Kwenye barabara hakuna mshindi bana. Unashindana na mtu hana haja na maisha na umeacha junior nyumbani, wewe ndio mjinga.

2 Likes

Kwani Unaongea Chinese sheng.