Women have more rights than men yet claim gender inequality

https://www.youtube.com/watch?v=pkp1SwdFbHU

Si unyandue uwache kufikiria hii maneno unaona mama zero @TrumanCapote alichizi kwa sababu ya kukosa tarimbo, ile ni frustrated sexual tenshen

Smart women make you feel you are the Man, the big kahuna. But the truth is that they are the ones controlling you:D

Women deserve less.

skiza hapo juu vizuri a man can fuck a woman he doesnt love lakini a woman cannot fuck just anyone it involves emotions for them kwa hivyo mwanamke akikucheza huyo mtu alipea ako na feelings kwake.

Jamaa toa tu khamisi na sidiria uvae kwa kichwa tunajua wewe ni pink handle. Some theories just doesnt make sense. You cannot control that which is already itself by making it feel it is itself. Why would anyone need to make me feel the man when I am actually the man. I know I am the man. If any man out there doesnt know they are men, they should have a gender reconstructive surgery like already. And as the man, I know my role very well and I play it, if by that women think they are controlling, then let them get the joy of it.

We mzee unasema Nini:D:D:D

The smartest chics have interacted with hawananga the feminist agenda whether openly or kwa background yow …:smiley:

How can one be controlled if you retain the leave of your resources?