Women describing their husbands in security sector

Hii imeni murder. Especially the last line. :smiley:
I hear this quiet men are everything in that sector wachana na mucene.com wakina @Touchlyrics and @Micymas na mgtow CHAIRLADY @Mimi Huwa Namwaga Ndanii nani amehit wall, nani ni post wall, nani amekaribia, if you watch stocks and bonds with the same zeal si ungekua mbali? Kwanza @Touchlyrics hulali usiku ukipewa mucene ya Willis Raburu, babake,Mary prude babake, Chiki, Bien, Alai, plus statistics za social media followers break down. @Sambamba vile mtoto wa Kosewe anaroll na premier league players and how much they are paid, how do these things help your life btw, you know 411 ya watoto wa kila mtu mpaka their associates. Utastukia morning ishafika na mucene bado hajafika nusu. Hawa wanaume mdomo mingi, kwa skirt ni bure and in the pocket also nothing . Shindwe pepo chafu. Mimi the only circus I started following recently is Tanasha and Diamond and hii ya Franky @Jimit na Maureen Waititu. I don’t have space in my brain for mambo haizi saidia Maisha yangu na chochote. Mucene is for losers pambana na Maisha yako and leave people business alone. Leave people business and mind your own. But I digress coz of Hawa mabwege wa ktalk. Men talk serious things. How can you have more mucene than a blogger na unajiita mwanaume?Bure kabisa.

Copied

Wangu ni CID but ako tu sawa sana. He bought me a car and amenijengea. We have one kid and he never cheats. He is either home or office. Shida sasa he’s not talkative, mtaangaliana kwa nyumba mpaka wewe uongee, ukimpea story hata zile funny hacheki, anasema tu mmm…mmm… yaani anabore. No outings, he’s just so private so ni mimi na my daughter tunatoka road trips. But pesa atawapatia tena sana. Hasalimiangi hata my friends he’s just weird. But in bed he’s the best :smiling_face:.

What a cold slow Saturday, leso niko nayo.

https://www.youtube.com/watch?v=Efkn_3r1vWo

Umeona instagram ya Zari Hassan my friend Tanzania has gone haywire after Zari brought Diamonds kids to visit him.

https://www.youtube.com/watch?v=n2r8SKlQmyA

Ok Jacob dorcus, what I can advise you is that the job of your boyfriend/ husband doesn’t really matter bora mapenzi, me am working with kenya defence forces and I have no problem with my wife, kuwa kwa military doesn’t mean ukiwa kwa nyumba unabehave kulingana na job yako, ukiwa na family wewe ni baba wa mtu unaacha mambo na job uko inje, if someone is working with DCI akifika kwa nyumba anaacha investigation kwa office ndio aanze the following day, hii mambo watu wanasema oh askari ni malaya nataka niwaulize muliskia wapi? Kama umalaya iko kwa damu ya mtu ata akiwa pastor atahanya tu so characters za mtu has nothing to do with his job ni kuzaliwa nayo. So if your boyfriend anakupenda then acha kuangalia job yake angalia respect yenye ako nayo kwako na vile anakupenda.

Coastal residents,who is dating a coast guard?am passing thru hell itself

Hapo itabidi uambie hadi your friends wasicheat…utatrackiwa hadi watu wa village yenu yote Scholar Kokih don’t say I didn’t warn you nah

Mi I give up on one who I could not talk as he talk he was like shhhh mpaka amalize kuongea

Am dating one,shida ni sijui hawakuangi talkative yani haongei unless we uongee

MGTOW = Cash in the bank and zero post wall hoes around ya

Just a polite reminder

It’s funny.

This bitch be trippin. Anajiongelesha hapa weekend mzima while people are busy out there socializing and having fun. Andika composition zako kabisa, Loser!

Huyu ni mumama wa miaka 55, hana bwana, hana oestrogen ( severe post wall syndrome ) hana watoto (only several abortions and miscarriages to show), hana kazi wala bazi. What a ferrking waste of space in God’s green earth.