Will Weta ever live down this thing?

watu wahurumie huyu jamaa bwana. hii kitu haina comeback.

https://www.youtube.com/watch?v=fL2W8d-wE5o

:D:D:D:D:D

Nkaiseri is an idiot. Weta is a pusssy

there are two things you can never come back from…kukamuliwa bibi na kupigwa na bibi.

Fixed

wachana na general,ngombe

I am VERY sure Weta has never been beaten by his wife. If he were to beat his wife, he would have much more to contend with.

Nkaissery and Ruto are very thick for politicizing such an issue.

Kwani wewe ndio bibi yake? si mjamaa alijipeleka station mwenyewe ku-report!

mtu akipigwa na bibi yake lazima tuseme

shemeji tuliza boli. Leo ni Friday jenga supu mingi.

@pamba, mbona wabukusu mnatuangusha hivi omwami?

uliza uwesuseless,naskia pia yeye hupigwa na bibi yake kutoka dundori slums.

It is sad for him to make fun of such an issue when gender based violence is rampant in Kenya.

Don’t be too sure. How do you explain the Obama entries?