Why was Obama wife angry

https://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/2017/01/michelle-funny-faces-lead1.jpg?w=600

https://pbs.twimg.com/media/C2ogPbKW8AM-CcG.jpg

https://pbs.twimg.com/media/C2ogPbIXcAAh8UP.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C2ogPbMWIAI8Yqb.jpg

Inaitwa ‘resting bitch face’… si kujam .

7 Likes

Even when receiving a gift, no wonder she was labelled ‘angry black woman’. I think she is the ‘ruler’ of their house.

https://pbs.twimg.com/media/C2ogsS4VIAEFFEq.jpg

1 Like

Anakuwanga tu hivyo.
Washa mambo mengi.

1 Like

Kujam yake ni ile sura alikua nayo kwa mazishi ya tata Mandela Obash akiwai maselfie na kadwyfwy fulani

6 Likes

Sasa unatwambia tufanye?

3 Likes

Maragoli siku hizi umekuwa mjeuri sana

1 Like

Hizo lips zimaweza kutuma salaam

She is just being a woman. Hio position yake is not more,she now hates the woman who takes it. Its one of the default settings in women

3 Likes

I don’t think pensive=angry. Michelle and Barack occupied the White House like a home, and they opened it up to thousands of Americans and foreigners.

The lacklustre music we heard yesterday and the unmistakable chill between Trump and Melania tell us that it is going to be just a white house again. I’d be sad too.

1 Like

She is one manlike lady (read unladylike)

Women are emotional by nature

how are u my brother

3 Likes

Sio kukasirika, ni sura yake inakuanga hivo.

Tulia mkamba. Leta paybill number ya Aston Villa nikuagizie jug daniels.

??

1 Like

Ni kama vile mimi watu husema niko sura ya kazi kila wakati

dunia iliharibika wakati wasichana walianza kuvaa long’i…

1 Like

o_O Unamaanisha nini mzae?

…na wengine skirts…:slight_smile: