Why I never get back with my Ex's

A while back, I had this girlfriend I had dated for almost 8 months. We were doing a short course together and after the course, she went to live in the other side of town. We saw it fit to break up because neither believed in long distance relationships. Six months later, the girl keeps texting and calling me reminding me how she misses me and all. I was stupid so we arranged for a meeting and started fucking again and dating. After about three weeks nikiwa idle I saw a girl being screwed in the pale telegram by two guys. A closer look and it was the girl in my house. Nilienda straight home and kicked her out. 6 months is a long time to pick up from where you stopped. Lesson learned. :eek::eek:

14 Likes

Hehehe sijui nacheka nini.
Tuletee video tafasali

10 Likes

:D:D:D:D…nilijua sijui. Imagine nakunywa pombe halafu naona dame mwenye nimewacha kwa nyumba akipewa kuni na ndume mbili. Na sio missionary…BJs and all. I almost puked.

3 Likes

And considering the ndumes had bigger dicks than urs.:smiley:

8 Likes

video …

Telecram mpio mpio before twende canaan

Ulikula slices zako na bado unarudia za wengine.

Maybe it happened when you 2 had broken up .Which means she had a right to fuck with whoever she wants.

Just have a lit orgy be even and live happily ever after

4 Likes

Kutoka hiyo time, tukiachana na dame tumewachana. Sijawahi ona horror kama hiyo:eek::eek:

uko wapi hio video?

hahaha.nilisena tena na tena.hizo photo na video tubashindaga kuona huko telegram siku moja utafungua uzirai ukipatana na bibi yako huko

10 Likes

Shiko nataka kutumia hiyo khuma yako kuwank

Would you have forgiven her if it was just One guy giving her the tarimbo?
Maybe you should have a threesome with two girls alafu mtakuwa draw . 2 - 2

2 Likes

concealing efidence is a crime, eka efidence hapa, tunajua uko nayo.:D. ungemwambia unataka threesome pia, uone reaction.

5 Likes

leta hiyo video

Nimekimbia kwa frisk, hiyo video sijaicheki

5 Likes

and they went through all lower body openings as usual with HKM colabo

3 Likes

CID hapa tunabebwa ujinga/children. juzi tu si hii nugu ilikuwa hapa ati vile college sweetheart alimuachanisha na sasa anataka warudiane eti?

9 Likes

I agree. Sio kusema that you did not hit no puthy when you were separated. What if she was the one who saw you in a three some video?
What would you have expected her to do?

2 Likes

kwani wewe naye tangu muachane you have not acted any Horror???

1 Like