Who is Ice Cube?

That was a joke. You obviously can’t be my father jakipara. Enda lewa na oil lube bila kusumbua meffi.

HIYO JUICE YAKO NDO TUTAKUNYWA BASI…been dry for ten years. Ukiitana,peana advance notice…

Cool, Will hit you up nikifika. Just don’t come with a woman especially your wife or something. It’s strictly a man cave. Other guys are welcome.

This is the fat msomali bingwa anawasumbua hapa.

Clearly.
I wish someone had raided Pumwani earlier.

huyu si bingwa

Okay Panya you have a very nice big TV, you happy now? Sasa enda ukojoe in your 50cm by 35cm toilet ulale. Stupid boy.

On a serious note I see you posting bikes, do you sell them brand new?

Ni nani basi? But ni mtu anakuanga huku using a different handle

ice tunaambua ni kijana ya kinoti DCI @Ice_Cube , so kijana usilete umwafwi kwa hii kijiji

https://i.imgflip.com/kpwco.jpg

heshimu mdau @Ice_Cube brare sewage rat

mwalimu leta leakage ya physics

niko mbali sana na ualimu anko,lakini hio leakage imekua kama elnino kalahari desert

@Iceberg =@Ice_Cube
[ATTACH=full]205797[/ATTACH]

hehehe