Who introduced watu wa ocha to social media

[ATTACH=full]169829[/ATTACH]
Calls herself the slay queen of Karatina. Wants a Karatina Diaries program introduced to counter Nairobi Diaries

In the spirit of devolution, I support her.

Hii naweza rarua !!! Nice body !!

uyo jamaa hajaanza kujenga na izo mawe

Fisked

hio kitu iko sawa kama navy seal natomba , mbaya mbaya

Scientific research reveals that aeration contributes to improved function of vital body organs.

I see a confident woman in her, she doesn’t understand all the fuss about Nairobi. All she is saying is that Nairobi is over rated.

Achieng tafasali si uongee tu kijaluo badala ya kuuwa osungu

Mbona hajavaa biker

a bite from the Brazilian wondering spider, will give you an erection forever…

:D:D:D

kamidget,mbwa wewe

Naona Broti maguta maguta !

Rusha wrink ya hio provile. Kesho naingia karatina nafyseal misshen

Utashangaa kako na maybe tuboy tuwili na puthy haifungangi mdomo juu ya wanaume kuirukia kama baiskeli kwa disko matanga

Those building stones are lucky,I wish I was them

Hata mimi pia,otherwise i wouldn’t be living up to my name

By the way zinakuaga cheap.tafuta lorry simu moja,pitia hizo place,weka order then uzipitie.huwa cheap kuruka

Ju ako ngothaless:D