When you think you have made it in life

Kuna watu hawatakiangi wengine mazuri.
[ATTACH=full]378208[/ATTACH][ATTACH=full]378209[/ATTACH]

This police station looks eerily nakuru

Jomba kwani ulikuwa msick…najua after kuoa singo mathaa you tasked her with draining all your sperms that had developed to tadpoles from your erotic zones.
How is the progress?

bottom line…

Toyota

I am in love lika a mathafacka that i am

What’s with the A-94?

Toyota

Gari ya peasants

:D:D:D hiyo kazi ya spares si ndio huyo mjinga alijiua kiambu alikuwa anafanya? Damu ya walioibiwa ilimfuata. Insurance write offs my left foot

Exactly my thoughts…any second hand spare shop won’t turn down an opportunity to make some quick ( illegal) money like this

IMO there’s more to that story than we will ever know. Hiyo story tunapewa iko na loopholes mingi sana

Kuna jamaa anakuwanga na spare parts shop za second hand na mimi huwa namwona tu anakaa mwizi wa magari

I got that A- in '94 like the furkin arab I am

Now I understand