when you die and we all come for your burial

Damn…

judging from this hekaya ,looks like you were very happy to lose your prostitute cousin

Hata mazishi za ma concodi huwa na drama, mazishi ya uncle yangu wali take charge of the proceedings after maombi, walikuwa na redio ina play ma reggae, then time ya kumzika wali seti maombitho na gauge kwa kaburi

5 Likes

Ninjas who know they have HIV insist on paying double or even triple the price to have sex without condom. These ninja’s are tricky. According to one documentary i saw (from a freelance journalist/youtuber) the guys would come in the wee hours of the morning like 4am. They know which prostitutes wamekosa biashara that night by just looking at them and the show of desperation. Anamuingiza kwa gari and off they go. Asks lanye wakiwa bado kwa gari…ni ngapi short time… lanye normally charges 1k but since ataki kukosa says 500/-. The ninja says nitakupea 3K lakini natomba bila CD…

2 Likes

:D:D… @Meria Mata did you go to Kims burial (yule fisi alipigwa kisu brilliant), ilikuwa somewhere in Gatanga, a very hilly place. Vijana walivuruga na bangi, pombe na reggae vibaya! Locals were like mdomo baggy na KJ kwa ile ngoma ya Ceasers!!!

yes indeed i was there, tulikua tumebeba chum ya githurai. it was my first time in Gatanga.

1 Like

It was my first time there… locals walishtuka sana. Guys singing one love, blazing weed, giving akoho libations as they lowered Kims coffin to the grave!.. Lakini tulilewa sana. Only that the family ilielewa . Come to think of it Kim was an orphan

twas really sad, watu wa hio shopping center i know they still talk about that day ile vituko waliona.

1 Like

Ingekuwa post Mungiki tungepigwa kama siiet!!!

hehehehehe, yeah, thats deep in mungich territory. i remember the tea plantations.

Watu wa village huambiwa wakae kado

Nilienda moja ya classmate wangu by the name Kamwas in Maragwa, his colleagues, walitake over na wakafukuza bibi Wake Wa ushago claimed the don’t know her, na wakamweka x wake na watoto ambao hawa kuwa kwa program, a cousin who is a cop tried to rein them in, was abused na akaambiwa wamezoea kudeal na Ocpd not a mere constable. It was a riot, makangas are something else.

1 Like

They are the most interesting burials… Kwanza jamaa hana church…huwa wacome na pastor wao… Huwa mlevi kuwaliko

1 Like

Mimi hupita hapo najaribu ku imagine ati Brilli’ ilikuwa hapa! Hahahaha! Mlikuwa na wanawake ama ilikuwa sausage fest?

Wakina Chally na Leftie pia walikuwa Gatanga?

1 Like

Ingieni inbox chiet mano brown ,muna derail thread ya regional manager

:D:D:D

1 Like

Hata ya Mechanics hiwa hivi

Naona unachapa @introvert sweep kali sana

Papa Chally sku izi ako wapi??

Anachezanga ma mobile.