When kijiji ilitrend pale mukuru

[ATTACH=full]360384[/ATTACH][ATTACH=full]360382[/ATTACH][ATTACH=full]360380[/ATTACH][ATTACH=full]360381[/ATTACH][ATTACH=full]360383[/ATTACH]

Uwesmake is a big brand.

But on the decline, we got new players.

Navy seal na ile mbwa yake :smiley:

Hahaa… Jamaa zenye za kukuja hapa kutuchocha ati walitomba kunguru na wameiba picha mukuru

Kiiiiiiiiiipiiiiiiiii

Nashuku sana ni @Mimi Huwa Namwaga Ndanii

Siku hizi ni kama pimps ndio wanafanya hivo kumarket clients wao.

Utapata huo omwami ndio uwesmakende

Mildred atty owiso ni nugu, runs that group like a villager in charge of a kisyagi… she needs to know the people make that group not her and fellow admins…but the former ras fatazz admin is a cool dude.

Why would anyone go out of their way to #cancel a chokosh?

True.

It is wrong for someone to get photos of women from facebook, instagram etc and paste them here. Someone will one day find photos of their wife, sister, mother etc posted here under the caption “wangapi tumesalimiana” or “hii lanye ilienda wapi”.

Doubt if they can feature your story for free.

This will happen real soon… Lazima kutakuwa na mambo kama izo

I dont think the new players can create a brand kama @uwesmake

Let people enjoy things

By then pia ndio kijiji ya wazee ilikuwa inaanza. I suspect hii ilikuwa ni propaganda ya @julia nzauni na @Chloe na walikuwa wametumwa na Guka Dictator.

If they want to appreciate women’s beauty, they should post the photos under headings such as “Picture of the day”, “Woman of the day” etc. Not associating morally upright women with umalaya. Will you enjoy to see photos of your sister, daughter, workmate, boss, neighbour etc under the caption “wangapi tumekamua”?

Siwezi kaa na wewe. Unakaa kukua na a very boring personality