What keeps you coming back to K-Talk?

I honestly can’t remember how I came across this platform. Nobody told me about it, I mysteriously found it and signed up. I’ve had all other social platforms. While I outgrow those, this is the only platform whose password I’ve never forgotten - even after taking occasional breaks.

I guess what keeps me coming back here are the real/raw conversations people have on here without having to hide under some title/name/profession, etc. The anonymity makes people open up in ways they wouldn’t in all those other platforms, with society’s judgement.

Other than that, I come back to learn stuff. Also, I come back to laugh. This village has all kinds of humans…reading through comments on here makes my days!!

Why do you come back?

Mimi tangu niingie hii kijiji watu husema Mimi ni chizi freshi. Kazi ni kucheka ka fisi.

We ni chizi… .si uongo :smiley:

Where else would you feel to be in Harvard, mathari hospital, Karen and kayole at the same time?

my deer tuoshe tuu mecho hata na pedicure zako :frowning:

Hii swali ya why you joined kenyatalk tuliulizwa na Eddy Maina uliza swali ingine madam

baba ni unlock banaa niko hapa nyama villa

Niaje @Purple

We Ice cream unaona kama hii na hio zinafuanana?? This is “Why you come back”. Chieth

[ATTACH=full]206107[/ATTACH]

Kunywa mbili kwangu nakuja na momo mbili

Hata kama ni blada ya mathas union :D:D:D iko Tu Sawa.

It’s fan Kwanza leo error 502 iliniangusha mbaya Sana.

Uwes hakuna kitu haimturn on :D:D…anything goes

Mimi niko na mzinga, nani ako na madame acome nao?

Poa sana. Lovely week ahead!

Kumbe sio mimi pekee niliona hio attack ya mChina! ! Niliboeka sana. Admean anafaa akuwe vigilant.

Why do I keep on coming back…I live here ara? :smiley:

@uwesmake is a closet faggot…he needs to justify to himself he aint…ndio maana hupenda kurudi hii mtaa

He calls himuselfu nyapu seal . Yeye hufuvk kitu yote iko na shimo ispokuwa doughnuts.