what just happened here....

Was she a Virgin, or it’s just that time of the month, am kind naive of matters women.[ATTACH=full]57156[/ATTACH] [ATTACH=full]57157[/ATTACH]

Modeling

hii asubui yote mmeanza kuingia ndani ya maskirt

10 Likes

napenda sana. but virgins are overrated

2 Likes

how can u wake up thinking about periods, u’ve just given yourself a jinx.

yuckkkkkkkkkkkkkkk . ( semeni gay sasa )

I thought you once said humanga dame hata akiwa na periods

Alafu anaangaliana zile design za hakiwoiye