What happened to Vanessa Chettle?

Arent you people aware this bitch vanessa chattel was in Jail for around 3 motnhs on some drug charges? When she was released no one wanted to be associated with her because she was on the police watchlist, a snitch to be precise.

Ilibidi arudi kwao huko Eldoret kwa wazazi, and its been a downfall ever since. Nairobi ni jiji la mawe bana. This is the same script ya Ule dem I dont do fries, and soon shakilla.

Acha washuke bei kabisa hehehe let them streets teach them a gudu one!

Uyu kwanza alipotelea wapi with her fake nails and borrowed accent?

Alipewa ball akakuwa irrelevant in social media, ashakuwa mshosho kama capote, always bitter with Men

Hii industry is releasing new young pussyprenuers daily. Leo unajiona your young and beatiful and calling other women wazee, within no time its your turn kuitwa mzee.

This comment deserves two beers and a shot of tequila

Boss, just view this vida

Just see a former slaykwin Risper Faith Ndunge is struggling with the wall. The wall is supreme and nothing can defeat the wall.

Anabishana bishana na ukuta lakini ukuta imekaa ngumu

Give this man a medal

Damn. Life is unpredictable. You don’t know what it will throw at you. Niko sure sai anaangalia back haamini.

Give this man a medal

Give this man a medal

Give this man a medal

Nimeona kwa Ig akidai she lost her front teeth. Nairobi si kwa mama yako.

Ask yourself hiyo meno ilipotea aje?

She has been reduced to catfights over peoples husbands in dingy bars, akatandikwa chupa ya meno. Kukaa hiyo 2 yrs without replacing that tooth is a testimony how broke she is.

alipigwa kama vile manchieth watanyorosha arsenali on sunday. Piga ua!

Ule wa fries kuliendaje

Huyu alinasa beta male saizi anaishi Kitisuru

Hakuna Street cred hapo, akubali tu ameishiwa… Lakini wueh… Si amechapa

all said and done, sisi wote life imeturushia curve ball at a point or its yet to, maeza ishi hapa mkisema venessa alichapa or this and that but GOOD thing ni alisha jiaccept and thats all that matters, hii pressure mnataka kuekelea watu ndio unaona watu wako into depression na wengine living beyond their means juu society expects soo much from them. ITS LIFE, LEO NI YEYE KESHO NI WEWE, LET IT BE A REMINDER TO SECURE YOUR FUTURE WHEN STILL ON THAT HIGH HORSE OF LIFE

Dada yake older bado anatesa insta na FB

Moral of the story is avoid being a celebrity at all costs. Ukisota ukule ugali na skuma mwezi mzima no one will give a shit. Tukipatana na wewe kwa matatu juu uliuza gari, no one cares bora ufike home.

Lakini celebs Pthooo!! Theyd rather die than admit maisha haiwapeleki poa. You know why? Because everybody is waiting for their downfall

Wise words have never been spoken. Tafuta pesa na uzi-enjoy chini ya waba.