What do you guys think of this?

https://www.somalispot.com/threads/bantu-troops-invade-beled-hawo-in-gedo.35742/

I am one of the few Ethiopian poster on that website and the somalis posters(majority of them live in the west) despise the kenyans and even the kenyan-somalis or the sijuu as they call them. They use the term ‘Bantu’ as a derogatory remark.

Somali ni ufala amejaa nayo kwa ubongo,Kwa ajili ana hio nywele inakaa manyoya ya kuku kwa kichwa.kuna superority conplex flani hawa watu huwa nayo pamoja na waarabu na wahindi… Waelewe. Sija click link lakini

Naona pia screwplus ako huko :D:D

[ATTACH=full]147034[/ATTACH]