What boys can do girls can do even worse

[ATTACH=full]28041[/ATTACH] http://www.standardmedia.co.ke/ktn/m/video/2000102542

South African mbischez:D:D:D:D

High school bullying goes wrong?? How should it have gone right?

5 Likes

what is that icon on the top left?

Slap my daugher like that…I will come to that school and look for you and when am done with you only your hairstyle will be found at the scene…kesi baadaye.

6 Likes

That video needs subtitles. I jave no clue why she is being fixed like that…might have have nothing to do with bullying

na wewe uguze huyo mtoi wangu hapo nje ya dorm utajua UFC sio soap opera .

At a sitaki kuona hiyo video ,kids feeling like they are more equal than others

nimeinama saana nione chini ya hizo skirt fupi

2 Likes

:D:D:D:D Ambia momo ukienda kuikamua next time avae school uniform

2 Likes

Hehehe! Wewe una jicho pevu sana! That’s CM security app! Try it free from Google Play Store.

1 Like

Context ni muhimu pia.

Video ya last year hii.

that happens when you put humans in an unnatural environment.

2 Likes