Wenye "Kunguru Hafunguki" Kujeni Musaidee Jamaa....

https://scontent-dfw5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343452028_198099579680877_4353308836087183404_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JL38Hn26cWUAX_1TOrj&_nc_ht=scontent-dfw5-1.xx&oh=00_AfAjyg4ConR3_7f7_N3EwYT255WjVL3XAY60PKx208aPfA&oe=644DDDFB

Hehe ,simps wanalambishwa sakafu kila siku.

We have a car now:D:D:D

Fanya DNA kwanza ya hao vifaranga…you might discover in the past 10 years ulikua kwa marriage pekee yako.

Sponsor ananunulia dem gari ako level gani ya simp?

Bro chukua gari ingia nayo shags tell them umenunua vile umetoka qatar unafanya kazi kubwa huko. Afadhali ulie kwa ka vitz kuliko ucheke kwa nduthi

Hurumia yeye :smiley: after all its hers…
Keti kule ------>>> usubiri @kush yule mnono alete hekaya pia amekaa huko 17yrs.

Wewe ni houseboy ya pipi na boss

Fake chieth…

Simp, walk away find another one and this children, are they yours or you victim of paternity fraud?
It’s obvious when you are away baba while you are away he is conjugal wise present…

Majuu yenye siendi na familia yangu wacha ikae.

Ame kupita tu kidogo:cool:

Wiseman

Huyo jamaa apotee Qatar forest.Hata asi waste time kufanya DNA ya watoto.

Na saa hizo anamwagiwa ndani na mtosi banae.

Bibi anakuliwa na anawekwa mimba

:D:D Nani simp hapa, husband ama mwenye kununua gari??

that vehicle will bring you untold misery, it will be a visual reminder of your wife’s infidelity. forgive her if you truly love her, but sell the car and buy another one with the money, or invest the cash elsewhere. pain will be less this way, but haitaisha

Long distance relationships ni tricky.Kama unajua the thought if someone giving deek to your wife can give you depression achana na long distance relationship.A pal who also used to work huko huko Qatar was married with two kids.Wife yuko Mombasa.Wife alikua anakulwa na my pals friend.This he discovered when he came back and went through the wife’s phone.When he confronted the wife she acted ati amejam and packed her clothes and left for jer parents home akaacha watoi.While there she tried to commit suicide.But inakaa ilikua attention seeking tu.Huyu jamaa akibaki na watoi akaamua kuenda ku fanya DNA luckily akapata watoi ni wake.He decided to forgive her for the sake of the kids.
Also used to work with a colleague where the hubby was working hukooo Daadab refugee camp and would come to Nairobi once in every six months.One day tukichapa shots na ma colleagues kwa bar flani topic ya wadosi kumanga staff came up.We happened to have a new head of division from west Africa.Rumor had it that alipenda kumanga madem wa IT.This particular colleague commented that ‘eeh,ako na tabia mbaya sana,anakukulanga na cd halafu anakuacha tu hapo kwa room hasemi kama ameenda home ama ameenda wapi’.Nikajua baaas,hii imegulwo.Long distance relationships are not for the faint hearted.