Weak Men Sire Girls.

Geneticist @Ndindu confirms after decades of research.

I have also sequenced your DNA and I can confidently say that you are 110% Bonobo.

Researcher @Ndindu Staining a specimen for DNA analysis
Picture by Reuters
[ATTACH=full]463863[/ATTACH]

This thread is Useless

Forth generation firstborn:D:D:D
@Ndindu umechokoza ma sekend born:mad::mad:

Watu wakisoma Biology you were busy picking your nose omwami.

Umbwa ndidu

Your mum’s father was the weakest human to walk on this earth. Sounds right?

Complainants kwa hii thread utakuta wako na watoi wasichana tisa na bado anatafuta mvulana.

Kula mayai ya bata kwa wingi.

Mattacore !

So Obama is weak?

[ATTACH=full]463897[/ATTACH]

yes

Negro ,this ain’t skid row.:slight_smile:

[ATTACH=full]463903[/ATTACH]

Hii ni mgeni kwangu.

Master @Ndindu is it coincidence that wanaume wanakuaga na umama uzalisha misichana? People I know who gossip like women have all sired girls mpaka unaskiaga wanawake wakisema huyo mumama wa mwanaume hawezi zalisha kijana atazaa muanamuke

but si wanasema Mitchell is Tranny so Obama is homosexual=weak

Mimi nasema kama umezaa msichana wewe ni technically childless. by circumstance. mzee @Abba ako wasichana tano haskii poa.

MGTOW=Freedom

:oops::oops::oops:

Was you account hacked? :D:D:D

[ATTACH=full]463964[/ATTACH]