Watu wenye hupenda kuchota mawaitress. Endeni Club Edge CBD mjaribu hii


3 Likes

No news here, waiters ni wote ni semi lanyes

1 Like

Kuchota waitress/barmaid hukuwa a very dumb financial decision that Johns make. Most ni lanyes undercover so its a guarantee unasalimiana na many men who frequent that club. That’s not all. She will be more demanding both moneywise and timewise than an ordinary hoe that you would pick from the same club who looks just like her. Basically, ROI ya kukula waitresses, barmaids, masseuses etc hukuwa low sana juu they are simply overpriced hoes.

8 Likes

mali safi, shida ni logistics juu either you wait amalize shift ama you join the que on her off day…

5 Likes

Lol so true, it’s a long queue day ya off day yake plus Soo many unanswered phone calls

2 Likes

Slevyn ni maraya atabeba hii

Tangu babymama na jeshi yake ya ungwaro waende vamia ile waitress ya joint fulani hapo kili nilikua nakula… maneno ya waitress niliacha kabisa. Ni ma sitting ducks banae. Wanakutiliwa wamekaa fwaa … wanapewa kichapo ya umbwa. Heri street hoe’s… ni ngumu kiasi kuwa pinned down.

4 Likes

All waiters have children they hide. Never met an educated waiter!

Plenty of well educated waiters in clubs and nice pubs. I know a graduate at one of my favorite joints in CBD, and she has been at it for atleast 5 years after failing to get a job. She says the tips are awesome, "na kucheza na bill za wababa walevi *:grin:… those are her words

4 Likes

That’s exactly why they work such jobs in the first place. Ni ngumu sana kuona mwanamke hana watoto akifanya such jobs, including outright prostitution. The childless ones can finesse their way into parasitic relationships and that’s something women with baggage can’t juu their financial demands are higher. Huyu waitress anaweza kuwa na stock ya watoi wawili ama watatu ocha. Men will smash but no man will want anything to do with her baggage so inevitably she becomes a revolving door for men.

1 Like

….for most part utapata watu wengi wanadeal na hawa watu; majority mnasalimiana kama ghasia

1 Like