Wasee wa duthi ni wa maana

Tena Sana kwa food chain. Mzee @abba ameletewa mzigo yake kutoka g4s

8 Likes

Hi ndio huitwa " without the second thought".

2 Likes

Waseee wa ndudhi kama mama @Josto_Bwaku wanakuanga loyal to the highest bidder

4 Likes

Pelekea babako ufala. I’m dealing with your mother in the bedroom, she’s busy don’t keep calling her

3 Likes

Hiyo V8 has a license plate from Madagascar.

1 Like

Tafuteni pesa ghaseer. Watu wanakula vitu poa on your behalf huko nje.

5 Likes

She died in 2009.the joke’s on you Mkisiii jinga mlevi sugu jambasi mnachisi ya wakisii ghassia hii tombwa ghasia

2 Likes

I’m glad you took it literally. You are one sick bastard.

1 Like

Siwezimind nipige collapsed doggie kwa boot

She is alive though.just playing with your 12 level IQ brain.nobody gives a fuck how glad you are anywhere mbwaa hii

1 Like

Talk in whispers, unaeza pigwa wembe anytime in these streets

Dem aliona dream imejipa. Sasa atampea Kuma and “own” him.

Ukaskia women fighting over a man unaeza Cheka sana. “Ni wangu” “hakupendi”. Watu bladifakin sana. Hapa Mungu alitusaidia kama majamaa, hatuna ujinga.

Huyo sonko ni kama amemuuliza kama atabaki kwa mvua ama aingie kwa Japanese masine waendee drinks

Smooth.

2 Likes

Everybody won here… Nduthi guy got paid for half a journey, girl got a new rent-payer, and the prado driver has successfully fooled four people (nduthi guy, the girl, the cameraman and YOU) that he owns that vehicle.

1 Like

Wewe acha udaku cameraman na sisi tunaingilia wapi?