WARNING JUVENILE!!! It goes beyond the public forum

ningekwambia uombe contacts upeane zako lakini wacha tu…:D:D:D:D

4 Likes

Inaweza kuwa ni maonevu, lakini naona kama hiyo ni handle ya moja ya hawa distinguished members…

  1. @The.Black.Templar

  2. @M2Random

  3. @grandpa

9 Likes

Acha ufala na tuaibu ndogo ndogo@maryjane…wewe sio wa kwanza kutongozwa!..hujui hiyo ni GOLD umekalia?..

3 Likes

Hata huhitaji kujisema. Your ‘Take the pole’ speak for you…

2 Likes

:smiley: Sana Sana @M2Random has peculiar habits:)

6 Likes

Kwani what kind of silly ass man asks for a date with someone in ktalk? These are men who give their credit card numbers kwa porn sites to have exclusive hook ups with clandes only to be swept money clean. That’s why kama wewe ndio huyu Brian then your game is down but if not don’t mind.

6 Likes

Some of us only learn the hard way…but then again someone said no risk, no gain…

5 Likes

Anajaribu bahati yake ehhh? I’m sure these are Justin bebarr funs who believe in "never say never "

1 Like

:D:D:D

Lol…Hii ni chuki sasa :D:D

I cannot inbox a female handle. Unaeza kua unaongea na @admin :D:D

12 Likes

some kids akiambiwa asiguze flame ta koroboi wait until the mother has gone to help herself…unfortunately the cannot hide the subsequent scream…

1 Like

hehehe napita tuu.

Brian Munene = @Mzee mzima 100% sure

12 Likes

:D:D:D:D

Village pervert, hio ni kawaida yako. Si ulilambanga poko mcoondo? :(:(:frowning:

1 Like

Ama clichy wa @uwesmake

6 Likes

pole ya leo Iwe : “Should MJ give Brian"mzee mzima” Munene Her coded signal"
ama…
“Is MJ a hoodrat?”
ama
“What is the % of nigganess in Brian " mzeemzima” Munene"
ama
“Should MJ clean Elders’ Eyes tonight”
lol whats wrong with me…

7 Likes

Probability ni mob sana

Kwanza someone said @Female Perspective = @admin

6 Likes

He he he…
Back due to public demand!

Kuna manzi moja am always tempted to hit her inbox. The thirst is real my fwends. Wacha kwanza nijipange,ama namna gani @Female Perspective

1 Like