wakumbwa..

canter second hand, inachezea mangapi?

700-kuenda juu depending on mileage and condition

:D:D @Grundy njoo kidogo, hapa hutapotea…

Canter 700k?:eek::eek: Kwani lori zilianguka bei

So since 700k haiwezi tosha kale kaquarter ka Dagoretti si afadhali nibuy canter secondhand ([SIZE=3]though I’m sure hii ni canter marehemu[/SIZE])!!!

kwani mnaishi kwa shimo, very old trucks sell for as low as 500…

:D:D:D

Utanisamehe kidogo mimi sijui mambo ya magari sana especially lorries.

one in good condition my Fren,

I even know someone that bought an old Fiat lorry for 300K

Fiat si canter but at 700k hebu nipe link ya hio market…
[ATTACH=full]156854[/ATTACH]

Wow. Thanks Einstein

[ATTACH=full]156855[/ATTACH]

How will a canter help you wipe old cracker rectums in Uzbekistan?

Well its a means of transportation unlike the dick you riding like it is one…
[ATTACH=full]156856[/ATTACH]

This sentence makes zero grammatical sense… Kindly rephrase then revert.

I said you like riding dick like its a mode of transportation dumb faggot
[ATTACH=full]156864[/ATTACH]

Wengine tunapewa bure. Kuna zile zinatoka kwa M7

kumb…aff .toeni uchokosh kwa thread yangu.

fafanua.