Wakubwa Nimerogwa ama?

I happen to drink everyday. 5 Tuskers…1/2 Famous Grouse ama 1/2 J.Daniels. I do this all week in my favourite bar in South Rift. So I met this waitress last year May…very serious with work…1…
2…3 chit chat I hook up with her in Sept. Huge Ass…No baby…No stretch marks…flat tummy…yellow yellow. Beautiful to say. We have fucked everywhere literally…in my car…my bed…her carpet…her bathroom n have got to know all about her.
sasa tuko January and she requested I move in to her place. All I could do is ask her to get a new house then it will be fine with me.
Shida ni ati am married n my wife in Nairobi. All happy n so far sijawai patikana. I do travel to Nai every friday to Monday…so job niko Tuesday hadi Friday meaning upcountry niko na kanyumba kadogo tu la kulala siku tatu.

Hii kitu ni mimi inaweka box ama…karent ni kama 10K hivi mahali tutaishi.she is very independent. Her rent is 8K na analipa bill zake zote. she never asks me for money other than those lunches and outings I offer to take her when free. Nimeingia whassap yake mausiku usiku na hakunanga kitu. Majamaa wanarusha lugha tu zinabounce…
I do eat her coochie at 5 am daily akitoka job na 5 pm jioni ndo aende job. so I fuck her at least twice per day.
sasa swali ni…nikikubali tuishi pamoja naweza kua nimejiweka kwa mix gani??? wake mko na exoerience ya mipango

1 Like

Iko chida!

1 Like

hehe following lakini would advice msi move in pamoja, hivi ndio wanaume hupata familia nje sio njia ingine. The current arrangement suits you, moving in with her suits her. Wacha wahenga walete mawaidha.

4 Likes

Be faithful to your wife

3 Likes

yaaani kuna talker analia asaidiwe kufukuza mtu mwingine analia hapa asaidiwe kufuga mtu. si mubadilishane

14 Likes

Don’t move in. Anything else

2 Likes

Sasa hii part inasaidia aje kwa hii story

14 Likes

Ningesema ni pesa ameona but sijaona tamaa yake na mulla…shes 29 lakini kanyau ni tight na safi kama under 18 (yes out of 67 zenye nilikula 2015 I can tell the grip is ok)

The time you move in you will realize that apart from sex there is nothing else you have in common. It will get so boring that the raging boner that have replaced your head will disappear in a week. Usikubali, actually cut her loose. Kwani hakuna malaya wengine huko rift Valley.

6 Likes

@Purr_27 saidia huyu jamaa

at 29 years mwanamke hujua kuficha white ataionyesha ukishafika a point of no return meaning katoto kakiingia mix, hiyo ndio age wengi huolewa na kupata watoto. Injury time

2 Likes

It explains the circumstances of how we met…I take my drink daily kama dawa. Peasant.

3 Likes

What are you, 12? You should plate her but don’t move in with her ni mashida tupu…na I hope unatumia makobosto otherwise Luwere

Ushawai kula malaya hadi mnazoeana…wanakuomba uwanunulie drink ya kutafuta customer kwa bar? Niko hio point.

Nkt…

Ni Waitress ama Bartender? Ama zote zina mean kitu same? Jst asking for a friend

Sina experience najua tu polygamy is acceptable but that doesnt mean either of them will stick to you.

I have bro, I also drink daily. I have like 4 weekday pubs I swap due to that BS.

29 yrs ! Huyo ako injury time, vile Ice Pubes amesema. 123tokambio na usiangalie nyuma

6 Likes

Umeona nachapa kitu twice per day…makobosto ni wewe. plus am with her from Tue,Wed na Thur…friday nachukua suitcase Narudi kwa bibi hadi Monday. siku 3 pekee