Wajaluo wamechoka

[ATTACH=full]473617[/ATTACH]

First step he should take, nikutairi

[ATTACH=full]473622[/ATTACH]

Second step achukue ka yellow yellow msap aweke kwa nyumba

sapere owned businesses/sirikali imenyima wajaluo kazi inabidi wa evolve since tyranny of numbers imekataa

:D:D:D:D:D

That’s mandatory and must be done (and seen to be done) before the change of names

Damn! Ata uyu pia ashakubonya haga?

jaruos are tired

Really awful

Third step grab the nearest cow and impregnate like @sludgist

When do you work boy? Everytime I log in ,every thread you have commented also at klist you are hyper active. Huwa nashangaa unawasafishaga haga saa gapi

Wewe ni nani senate ni kutukane

Naitwa Robert huko

Meffi Robert.

Yea

Wakikuyu mtalala na viatu Sasa?

uko na khupipi kweli??
mimi jaluo kivisy kihhiī babuon orangutan jaluo meeffi apana tambua

my fren