Waganga wa Ktalk..

[ATTACH=full]30237[/ATTACH]

shipoto

:eek:

Hiyo ni ngori fadhee

@stunner ,kuna app playstore inaitwa reduce photo size. Make use of it nxt time u take a screen shot. Your picture is extra large and annoying for PC users.
[ATTACH=full]30240[/ATTACH]

thatā€™s why after reading such crazy from womenā€¦being a fisi justifies it.

Asante mblo

1 Like

Stunner unatumia LG G3 ama?

Yes unajuajeā€¦:wink:

Unafanya nini baby center??? Haiii!!..Hii ni mashida yetu leave us aloneā€¦

kumbe tu wengi. ā€¦but hii simu ina maneno ā€¦hivi sasa screen ina malaini si haba

Was researching for my baby mamaā€¦

nimekataaā€¦nindarega

Hao watoto wakizaliwa their mums will be asking questions like 'my baby was born last month, is it possible to celebrate his first birthday next month?

1 Like

Mbona 'kutuuliza haya maswali ili hali wanaweza kuwauliza wahusika wakuu ambao ni kina ā€˜current na ex-boyfriendsā€™??Majibu munayo nyie kina dada!Acheni kutubeba upuzi!!

1 Like