Wadau nisaidieni please

I woke up today feeling tired and exhausted. My shoulders and neck feel extremely tired and painful. I can’t even lift my head. What could it be?

Kunyua KC!

Jana nimekunywa Hunters 1/4 na Guinness smooth

You are fat,hit the road Johnny

I am within the healthy BMI index

Ulilala vibaya.

But you lifted your phone to text this? Vaa mother’s union uingie kazi fathela

Maybe but I feel painful

How many wimins did you fuck yesterday? What about men? Did you take our chang’aa whisky or busaa beer?

Wachana na muguka

Mimba msee.

:D:D:D

Chifu nunua pads you are almost menstruating

Sasa kila mtu mwenye anaamuka on the wrong side of the bed … lazima tujue.

Talk to Jesus Christ whom you refused to deny in another thread herein… wacha kutusumbua sisi mortals…

:D:D

Pima b.p yako, hiyo shingo kuwa na uzito ni dalili yake kuwa chini na kizunguzungu.

Thanks bro

Your prayers were answered…
You woke up as a woman.