WADAU niokoe mrembo

Guys what should I do.kuna jamaa tunafanya naye kazi and today I saw him taking arvs.nimekuwa nikiskia ako nakamukimo but nikawa na doubt juu sijawai muona akimeza dawa.
Sasa Shida iko hapa,Leo nimemuona na dem mwingine najua.she is a very young lady.Nashindwa nimchanue ama I should mind my own business.Hebu Wazee leteni maoni.Mimi nahurumia huyo dem sana.

Go ahead and save her, it might be too late though

Save the girl man.No need apate Ukimwi frm a person who knows well he is spreading the disease.Dont let the girl suffer

What if Dame pia ako na M-Neck na wote wanaelewana

Dame sidhani nikienyeji kabisa.

Kesho namwambia hii ndume tukikosana ni sawa tu.

Just tell the girl wakuwe tested before having sex. If she is smart atashikanisha and you wont have ruined anything. Mimi niliwahi okolewa na beshte ivo na tulikuwa tunaishia lodging na dame. Long story but dame alishapass

Kwenye Niko ni mashambani kabisa.nitajaribu

Hurry up with the warning bro but only if you have concrete evidence sio mushene. We did not warn a bro years ago and he is now 6 feet under the soil and the woman is well on medication. Do that now.

This w/e I will be telling a v good friend of mine that mtoi is not his. Sorry but it is the world we are living in.

Sio mucene nimempata Leo akimeza hizo matembe.

Usijaribu kusema ana mdudu. Just play safe and insist to the girl wakuwe tested kwanza. That way, it insulates you from any blowback instead of kwenda straight kama umeaccuse msee.

Then let the necessary occur now. Tell her. Watu wanatuchezea sana in real life and even here online.

But you don’t have coral formations to prove it.
The “testing” therefore remains the best bet.

@Kirwa maybe alikuwa anakunywa zile PEP za 30 days, na hako infected. That is why I insist uambie dame wapimwe kwanza…not that “jamaa ana mdudu”.

How difficult is it to mind your own business? Let the disease spread and reduce the population. Let nature run its course.

A similar situation hapa nikiwa UNI first year, mimi nilikuwa hata nishaa chapa vitu mara moja na CD, am sure next time ingekuwa kafkaf, jamaa fulani akaniokolea! Nilihama hio keja the following bana.

[ATTACH=full]160361[/ATTACH]
huyo ni msupa wangu @Dora-ttitude umeweka kwa avi!![ATTACH=full]160362[/ATTACH]

You may be well-meaning bt yr intention is fraught with danger - What if you tell the lady and he goes ahead & informs yr friend abt your snipping ways(likely scenario), What if the lady is the one who infected the guy?..I learnt long time ago to keep off mambo ya watu wawili wanaolala under the same blanket…I bet you will end up with an egg on your face. But if your gut feeling tells you to inform the lady then go ahead but be very tactful abt it

Are you an doctor?

Mimi ni 2011 when my blood was boiling with lust. Nilikuwa najuana na dame na namkula the same day juu nilikuwa fisi on career mode. So niliingia cyber one day nikaona yellow yellow dick ikaanza kufikiria. After one hour of seduction nikachapia dame tuishie nibuy lunch then kwa some cheap lodging ihappen. Between cyber na hotel nikapatana na msee beshte akaniambia kama napenda maisha yangu nisare huyo dame. Dame akaanza kuniambia huyo ni fisi alimkatia akamkataa. After like ten minutes jamaa ananitumia tu matexts kuniambia nisare huyo dame ni mgonjwa. Nilidanganya dame naingia kwa duka fulani nikatokea the other side of the building nikarudi home nikazima simu. Jioni nilipata she tried calling like 15 times. Around mid 2016 nilipatana na huyo msee akanishow Grace alipass juu mdudu ilimuweza. I confirmed from other sources.