Wacha nisaidie Culture kuleta Udaku

[ATTACH=full]162246[/ATTACH]

Wanaume shida wanazo zingine za kujiletea wao wenyewe

Njoroge apewe yake Banaa, ask and you will be given.

lol! this will haunt the nigger for some considerable amount of time

Watu waingie gym mnaona vile kitambi imenyonga gear

That niggers goose is cooked

Kuna fisi hapo nyuma, hata yeye amesema kitu iko poa.

[ATTACH=full]162254[/ATTACH]

Madze hio

Madze hio fisi hai amini…imezoea tu mizoga

@Kimakia nimeMaka sana

hii mzoga ata sio freshi. but whyyyyyyyy???

Why would a grown man take a selfie? Leave alone a nude one. Why would a sane man do that?
Sad

Beta males are everywhere.

Njoroge na kamau, wanakuanga wa umama sana.

this is how MURDER cases start!
i advise every one to steer clear of the 2 parties

It will come a time when we, as a society, shall accept nudity is ok and nude selfies are ok too!! :D:D

Wacha Njoro ajibambe!!

Tuseme Njoroge ako na taste poa au

[ATTACH=full]162270[/ATTACH][ATTACH=full]162270[/ATTACH][ATTACH=full]162270[/ATTACH][ATTACH=full]162270[/ATTACH][ATTACH=full]162270[/ATTACH]
Hii Njoroge iko na shida kidogo, na si ya pesa!!

[ATTACH=full]162272[/ATTACH][ATTACH=full]162272[/ATTACH][ATTACH=full]162272[/ATTACH][ATTACH=full]162273[/ATTACH][ATTACH=full]162273[/ATTACH]

With a kitambi like that labda ka selfie ni the only way anaeza cheki hiyo needle yake

Weka spoiler that picture is traumatising!!!

wapi ule talker wa big penis ajipige kifua vizuri