Village Elder

Nimkua village elder wadau. I demand respect from all of you now. The likes of @digi @Starscream and @gashwin should never be heard making noise around me. You were taking advantage of my low status. With the new status, I will ensure that our cougar admin transitions from her maternity leave smoothly.

chieth opuk

Ulijuaje? Kifaranga ya computer?

anadai he did it

@gashwin elder ghasia hii kuja hapa…

Una shida gani skampaka? Kwani hiyo simian virus ni handle ingine yako?

Just found it funny that this newbie elder thinks you are one of’ ‘them’…giving you ultimatums and all

this is the kind of s.hit that gets a clown insulted.

Am yet to find a reply of yours that wasn’t an insult…

You know I do not need a group of handle to call you ghasia,you do,don’t you?:D:D:D

Anatafuta umaarufu wa kijiji kwa ku-invoke jina ya sponsor, brary cassowary yeye!

Huyu mzee hushinda hapa kwani hakuna kitu anafanya?

inakaa village idler anajulikana hata na ma NV.

Your penis is still small.