Vanessa Chettle's current boyfriend..This is the same lady who used to mock broke men when she was the hottest thing in town.

She relocated back upcountry after life in the city became hard…this is her current boyfriend…Back she used to hang with kina Prezzo and Shaffie Weru/[ATTACH=full]258524[/ATTACH][ATTACH=full]258525[/ATTACH]

[ATTACH=full]258522[/ATTACH][ATTACH=full]258525[/ATTACH]

she has hit the wall and retired officially, Kwa nini unamfuatilia na ninja wake?

What goes around

i have my money on that by the next one hour,“beta/alfa” talk itakuwa imeingia kwa hii thread

Hii mtoto ikapewa chance itauliza huyo mdomo kauka maswali mingi Sana

SMH…Kwani Prezzo na Shaffie ndio SI unit. Haikosi wewe Shaffie akakurushia sloppy seconds utalamba fasta fasta
[ATTACH=full]258565[/ATTACH]

:D:D alikosa nini akabebwa hivi kama new villager…

Huyo Rastaman anakaa kunyandua huyo mtoi

kuwa specific… huyo mtoi wa 1years ama you have colloquially referred to vanessa chantelle as a mtoi?

lakini huwezo jua.
labda huyo msee ako na shamba ya 3000 acres anapandanga Napier na mahindi

huyo mtoi mbona anakaa konjestina?

Hehe

She’s a spent cartridge, and a singo matha with no stable source of income. Baggage gunia kumi, you can’t expect her to bag the kind of men she used to fuck when she was at the peak of her sexual market value.

Hiyo mburukenge inakunywa whitecap ni @FieldMarshal CouchP

Shida iko wapi? Watu wajinice

kweli huyo dame amechoka.

shiet!
i just realised alizaa kama ako anatumia mihadarati

You lost the bet.

[SIZE=2]Wacheni ufala[/SIZE] let the man enjoy his peace. Hapa sio kwa captain frisk.

Nishawai ongelea hapa theory ya bei ya jioni time mkulima anaona ataenda hasara but was later used against me. Huyo mdau ana roll naye is a typical example of customer wa jioni. Got it with minimal hustle however the product had equally lost significant quality.