UWESMAKE EXPOSED!

[SIZE=5]Nimecheki hii tweet nikaona slogan kama hamsini za maragoli @uwesmake [/SIZE]

[CENTER][MEDIA=twitter]1423196780762738689[/MEDIA][/CENTER]

Yenyewe vile wananchi walipatia huyu mwendawazimu gafana sitawai kuja elewa.

Bonoboism, that’s how and why

A wise grandfather talking. I am sure his wife & daughters applauded this statement as usual.

Its one of the greatest mysteries.

Watu hawapendi kuambiwa ukweli. Jamaa ameambiwa he is ngaaay and amekuliwa the woman he sent goats and cows to her homestead.

Hio lingo ya gafana si ni ya hii kijiji? Anyway, I would have loved to sleep with that okuyu hoe.

[ATTACH=full]379869[/ATTACH]
https://zipo.co.ke/2983/sonkos-wife-drowns-whole-bottle-liquor-front-family/amp/
[ATTACH=full]379871[/ATTACH]
And it doesn’t come cheap either as bottle goes for about KSh 7,000, a figure many Nairobi dwellers would call rent.

Sonko is a talker

To play devil’s advocate at least Sonko is real unlike akina Uhuru who do even worse things behind closed doors.

At least with Sonko what you see is what you get.

And this is nothing ngoja uone the millenials who will come after Sonko. Millenials watakuwa wanakula veve live live pale parliament. Ile carpet ya parliament itakuwa imejaa matawi na big g wrappers.

One day on Jamhuri day the President of Kenya will greet the citizens, “Niaje wathii? Mko fiti lakini?”

[SIZE=5]7000 Bob ndio inaku-amaze hivyo?[/SIZE]

[SIZE=5]A bottle of Armand De Brignac retails for about 70K.[/SIZE]

[SIZE=5]If you see that si utafanya somersaults na backflips?[/SIZE]

Buttco leta handle yako ya chartubate acha kelele mingi. Cataracts tamalisa mimi

[SIZE=5]Mkisii kamuliwa bibi na @D… Mungai bila kusumbua[/SIZE]

Dennis mungai is busy sowing his brown skin seed inside that Kisii’s wife na yeye ako busy hapa akipiga gumzo.

Brown skin baby girl akizaliwa mkisii @Mimi Huwa Namwaga Ndanii anaanza ku brag, “But you know even my grandmother was brown coz me I’m too smart siwezi lelea ndume ingine mtoto!” :D:D

There is a question I often ask these men who despise single mothers the MGTOW crowd : unajuaje the dad you have called dad all these years is your real dad?

Hii mambo ni ngumu sana. Single mother apewe heshima zake wewe mwenyewe hujui ulitoka wapi.

In the old days, men did not count their babies because… you don’t wanna know.

Many Kenyan men leave their wives in the village and go work in the city.

Buttco

Buttco McKunyi i thought ulisema mimi ni njaruo. Kwani what changed? Anyway rusha hio handle yako ya chaturbate ninģarishe maitho

But mimi sinaga shida na wewe juu we rarely interact in the same threads. You don’t follow political shenanigans. You are more into cultural stuff, so sijui kabila yako haswa. Na pia sijui hizo handle zako zingine ni gani labda unielimishe.

Kuna watu hii website huwa wanaongea ni kama walitoka nyumba moja leo asubuhi. Which indicates that they know each other outside Kenyatalk. One example is Luther who said that that is the reason he left ktalk. He felt too exposed. But maybe he was lying… who knows.

He might have been saying the truth. Sometimes this kijiji especially kama umekuja as an NV chieth unabaki umeduwaa. An online forum yes but watu huku wanajuana bwana ni kama ma ndugu na dada. Some even go further with inside jokes im guilty of this myself but when you’re new it feels very alienating unashindwa kweli kama watu wako anonymous huku. Im sure a lot have ended up leaving without even trying due to this

Mujamaa peana chaturbate handle @Miano Muchirii aoshe macho na wareva. Miano apana legeza kamba

Lazima cataracts zitolewe