Uuuuuuuuuuwi!! Blaze BYOB Is Back!!

Season 2 is on fuckers. Kiliibiwo last time but I hope this season we will witness some electoral reforms. This might be a marketing gimmick for Safaricom, but it’s a damn creative one. That thieving green company is really good at marketing, that we must admit. We must give the devil his due. Peasant, kama huna bandos basi keti pa…?

https://www.youtube.com/watch?v=R6nEBJrSzm8

mbona una scream kama @Phenomenal Woman ?

N

Ng’ombe wewe.

naomba nikunyonye ovary :wink:

Kuja nyonya clit instead…iko wet sana as we speak

Wewe ni kama unakulanga a lot of cabbages. Always wet!

I’m touching myself to your words right now…How are you going to help with the situation??

Lie down. Close your eyes. Slip a finger in. Or two. Use your thumb to rub your clit. Start slow until you work out a rhythm.

Peaneni Kura kwa My Guy Kelvin Musyoka pale kwa MySaf App

Tulichop na kevo pale primo bana. He got 2M kutoka kwa Olive Gachara sijui kama bado alimpea.

Hhaha i was with the same guy pale high school pia…nikiendelea zaidi nitajianika.

Hehehe…hii Dunia ni ndogo my friend…