USIKU SACCO

Another muthafuckd up referee in the name of Lee Mason… Ngui ino ya muthungu!!!:mad::mad::mad::mad::mad:

Boli gani Sir Mourinho?

1 Like

leicster, 'pool

irrigation/water eng.

Lee Mason pande hii fwacking me up!!!

I cant quit, i’ve tried so many times but the best i ever did was four days!

sawa. ears open and all the best…

1 Like

Kwani tushafungwa?

thanks hoping something will come up. problem.is when the government has money problem the engineering sector is usually the first and biggest sector to suffer consequences

1 Like

Hii mwaka anything ikaniletea stress naquit, Arsenal is next.

1 Like

All the best pretty eyebrows

2 Likes

na ungekuwa wa chelsea kama sisi na @The_Virus si ni kujinyonga?

2 Likes

True, I can’t manage.

hata sisi mafans wa the great manchester united tunaumia

saa hizi mko mbele…

Hii game sioni arsenal wakishinda.

Wewe huoni tunauwa Stoke

kweli though i can only celebrate gam ikiisha.
na hii league this season itakuwa interesting kuona vile itaisha juu dissapointments zitakuwa mingi ma sijataja arsenal

ai mboss, sabotage. ndege ya mombasir! iye berber.

Tunangaara na Stoke, Hii ni mteremko.