UOTP brigade...kujeni hapa

Bei ya Unga imefika wapi saa hii??

[MEDIA=dailymotion]x5oox48[/MEDIA]

https://www.youtube.com/watch?v=6fS7YW0vYMs

inarudi 180/- soon mkubwa

Kwanza tu nyonge arap mashamba na waiguru ama aje UOTP?

:D:D:D

hata hio 700 bob ya SGR to mombasa will soon be 2,500/-

Hii ya kwanza hawezi ponyoka!

Na bado:

https://www.youtube.com/watch?v=aUA5sJyaOwY

[MEDIA=facebook]10155477968589430[/MEDIA]

hahaha nita tumia sms code gani ndio nipate jokes kama hizi hahah

2022

Why not make it Kes 10,000 or the price of a bride?

You’re praying it gets there ama?

Noma

Hehehehe this man Raila! SMH!

Nilicheki kwa online standard siku flani…

[MEDIA=facebook]1246046895506292[/MEDIA]

This is just sad! If uhuruto is not change according to him…then i do not know what it is…because i know for sure mdvd, raila, kalonzo and the rest is definately not change!

The Standard Online aka Naswa online

Bora asiweke hiyo sura yake kwa pesa.
Inflation pap!

Wueh! Mchamaa ameongea kama wazee ishirini.
[ATTACH=full]103397[/ATTACH]

If those failures he listed constitute positivity from tumbilee, then like him, I never want myself as well as this country to be associated with them.