Ukitaka kujinyonga uone nyoka ?

So it was drama Jana wen Brian wanted to meet his maker but reggae stopped by a cobra

So we were just chilling hapo kwa barabara wen Brian came running short of breath …

“Ni Nini ,I asked ?”

"Nyoka kwangu " he answered sisi hao Hadi kwa nyumba yake true to his words wen he was tying the noose he saw a snake coiling hapo kwa Kona Mona ya hizo mbao hushikilia mabati…

After Killing the snake we ask him about the noose he told us he wanted to commit suicide coz nikama his preffered candidate Donald Trump’s was about to loose his seat

Mwisho mwisho, utanjinyonga kakangu

Yes. It seems like he has so much faith in death, he’ll get there quicker real soon

You are talking of suicide a lot kwani uko MGTOW na hao ndio huwa na depression kuruka?

Jinyonge utuondolee wazimu