Twendeni Canada

Guys Kama ulikuwa undecided na hizo links zangu Za Canadian immigration then this news should be very exciting …Watch

Lkn @teamtalk hehhe how much is your cut huwezi kuwa unatupostia hapa relentlessly hivo ata after ile matusi umepata …ama unasema canada mtu anajipata akikamua ngamia za abdul kule asia

Am a good Samaritan

What every conman says …lkn tuma details pale inbox i have a look at the level of conning you at

What are your qualifications
I need genuine degree minimum second upper

You need?

Yes… I need these from an applicant ndo kazi ianze… Remember this is genuine

Ngai…

Toka hapa sikutaki… This is serious business

haha lots of people are going to get laid in canada

Mourathee mimi natoka hapa speedy sana…whistling BTW.

:meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi::meffi:

my inbox is full… Kaa hapo ulipe Deni ya china

Remember this is genuine?? … To ka mbio

Imejaa meffi…

Wazito hizo mart cert mnatuma zina tumika kufungua new online writing accounts juu most huneed you attatch genuine cert which is ussually verified.

. Kaa hapo ulipe Deni ya china

This is some retarded shit.

how is this related to my thread?

Huyo mukora ako na bidii nikama dad nitumie 500 Kwa hii no ya mwalimu ,nimepoteza kitabu na ukipata ni mteja mwalimu atakuwa class lakini pesa nitapata.

YOU ARE HARVESTING CERTS. PERIOD!!!