Tusaidiane hapa from a isifi to another isifi

First of all isifi ni another slang for fisi so unajua me ni mtu WA umo name kuna time we used to flip Sheng ndio itubambe zaidi.

Back to the matter at hand. Kuna kunguru flani imekazana na Mimi nimtaftie job na Mimi kwa sasa am not in a position to do it coz the industry she is asking for nliacha ku deal na hao watu.

We met kwa event flani while she was working for Telkom zile enzi ma fans walikua wana pewa Belta.

I exchanged contacts with her coz she truly is bangable but Shida ni ati si wale kunguru wa kutwa na flimsy pick up lines like what’s your name what’s your age what your interest be… Iyo no ngoma ya The notorious BIG.

I knew I was getting ahead of myself when I approached her but the ufalme/ufisi in me conjured a certain bravado in me.

[COLOR=rgb(250, 197, 28)]Now here is the deal [COLOR=rgb(0, 0, 0)]I tell her kuna job and I can hook her up but kuna vile I have to part away with slices Kwanzaa, every lady gives in akijua ni sure deal.

[COLOR=rgb(184, 49, 47)]Here is where you come in. [COLOR=rgb(0, 0, 0)]I tell her you are the employer and you assure her that kazi iko. So who is in?

Tiga ugumania!

Boossss hio nyap ikona kazi mingi.

Drop it, if you have to be a Mr Bean to bang it. Acha ukalulu.

Hii shughuli yote ni juu ya kuma tuu? I once used to take you seriously kumbe wewe ni bure hivi.

You are a beta male. All this hustle for pussy.

True, and just like that respect hupotea.

Beta male detected… Pussy

Akiwa ndio huyo kwa avatar picha yako, basi mpee namba yangu.

Leo server haina traffic

Very juvenile isht
Kumbe ni meffi tu unakuwanga umejaza kwa cranium

Bora uweke ya kufunga Macho am in, i will tell her i am looking for someone to manage my Boutique hapa Westy and since you are my friend she has earned my trust. Hivo tu

Acha kuangusha watu wa mtaa boss.

:D:D:DHaya leta thao mbili…nimuitie hadi interview

Kwanzia leo wewe ni nuksi ata sure tips zak jiweke

So you go part with slices for the kunguru to get a job.

Never before has a kunguru ever been loved like this…
Who is the lucky guy?

[ATTACH=full]235745[/ATTACH]

Duke has your account been hacked?

:smiley: mjamaa anaashilia kiyambis kunguru asaidike

Whats happening to influential Ktalkers? Kidogo kidogo utaskia @gashwin kumbe hua kanjo

:D:D:D
Shait.
Tangu jana hii kijiji umekuwa hotbed of trade.
[ATTACH=full]235752[/ATTACH]