Tumekwisha Potea

Tunazaana kama panya. Population yetu imekuwa kwa kiwango cha juu sana tangu ii mwaka[MEDIA=twitter]1527591266527154177[/MEDIA]

Wacha ghasiaa zi zaane tuendelee kuwa enslave kabisa while they enriching us the elite. Tutawakanyagia chini hadi ile siku punda itachoka. Then we will dip out with the loot. And y’all can have or fight over your shithole country.

Zaaneni you can always move to Europe where the population is shrinking

@mikel naskia you and your politician friend had a habit of banging old prostitutes? How do you expect @PHARMACY to feel?

@PHARMACY ni Shemale, she don’t got feelings.

Mama yooo:D:D:D

:D:D:D the oldest woman I have bedded was a 36yr old woman…and am soon turning 39