Today i have to kamata kamata

Its been a long week. Went deep sea fishing . [ATTACH=full]274679[/ATTACH]

Hiyo kamba inakaa vibaya. Kama nyoka.

where?

Wapi catch?

Tunajua wewe Ni houseboy ya birrionaire unachunga watoto wake kwa hio boat

How deep…with that board boat? Its like saying ‘going on a roadtrip on a jaloppy that wouldn’t make it to the front gate’ . Happy fishing,hope the tilapias and bass dont sink the ‘ship’

Utajiitaje bottoms kama wewe Si homosexual?

Samehea yeye, bibi alimuacha.

Nasi uelekee huko uolewe nani

Why is this hurting your butt…ama wewe ndio @top wake?

Ungepost hizo mambo fb, and probably wag the tongues of a few kungurus there. All you’ll get here is hate. Sorry bruh