This kamba chille

[ATTACH=full]193026[/ATTACH][ATTACH=full]193027[/ATTACH][ATTACH=full]193028[/ATTACH][ATTACH=full]193029[/ATTACH][ATTACH=full]193030[/ATTACH]

Mikorogo battalion hapana tambua

Use a CONDOM… i repeat use a CONDOM

Wah I feel nimeona 4 different women

Name and street of chemist?

What has she done this time round

Alikuchoma? Ama a friend?

inakaa tamu…shida yenu ni hamuekangi number kama DCI…

hiyo peleka VCT halafu ukule kavu kavu

HIV takes 3-9 months ndio ionekane Kwa damu.
Hujui kama aliambukizwa HIV 3 weeks,
a month or Two months ago

[SIZE=7]USE CONDOM EVERY TIME[/SIZE]

Kuna watu HIV Hua haionekani ata after 3months.

So atumie CONDOM

She’s beautiful tho

I can’t say you are wrong because prevention is better than cure…and you never know when bad luck will strike against all odds.
but HIV is quite a difficult virus to get, so a test would be sufficient, it’s better than nothing, coz many people wanakulana kavu bila hata any test.

Ukimwi tupu

Leta number bas.

kila mtu akule kwao, wakamba wetu wako sawa

Ako chini kama bei ya chumvi

:D:D:D

Upuss.
You are assuming the guy is clean.
Alafu what if one of them got it hours earlier?

Hii inakaa kufanya kwa chemist. Juu ya harufu ya madawa haiwes kuwa gonjwa.
DwyFwyHKM

LIVE WAYA

LIVE WIRE!