This is Phil

Can any one tell me how to log off this site? Mzee is totally unwell.

I have to use this computer.

PS: Tony (@Mzee mzima) we need to finalize some issues. Please pick up your phone.

Finally mzee amefika

[ATTACH=full]162720[/ATTACH]

Don’t log off, we need to know what is up with our Elder.

Niki gathee? Mundu Mugima oka naihenya

What are you suffering from gathee?

green emoji, green emoji, green emoji

kwani plams ziliisha .

Just keep warm and all will be well, hii baridi huangusha tumzee sana

your input about the merger?

Hehe…and history repeats itself…again

Habari ya Guka

i think guka ameigiza baridi siunajua ni musimu wa baridi

Usiote jiko pekee yako kwa nyumba ukinywa ka chai

Guka alipata shock akashindwa kuongea

Hazikuwa plams…zilikuwa lukwads(is this the spelling?) Green emoji pris hehehehe

Mtu akuje na insulin na loquats muzee anatetemeka sana hawezi logout.

homo web dev,unsubstantiated reports zina sema kwamba ati ulidai mkia ya guka ndio umutengenezee site?

Sasa Phil. Salimia mzee sana

Ugua pole @FieldMarshal CouchP