The Ratio is Irrational.

Sijui kama hii ratio ya women to men inaleta shida huko kwenyu? Hapa kiliumana. Na watu wako idle kuliko ile workshop ya shetani ama huwa mnasemaje.

chunga, maybe a trap. ameshika ball ya mzito fulani now she waiting to spring on u with perforated condoms!

A wise man once told me “there is a difference between kudinya dem na kudinywa na dem”.

Know the difference. Usiwahi kubali kudinywa na dem.

Tushanue hapa kaka. Kudinywa na Dem ni gani tena?

tuchanuane mbloo

Nangoja explanation pia

https://t.me/+s6c7_7Vv8TgxYWU0

If you have sex with an ugly woman or a post-wall woman with low value, ni yeye anakudinya – because you’re doing her a favour.

But if you have sex with a pretty high value woman, ni wewe unamdinya.

I have two examples – which of the two women will you escort outside your house after having sex with them? Na ni mgani hauwezi taka kuonekana na yeye after mechi?

Example 1.

[ATTACH=full]470701[/ATTACH]

Example 2

[ATTACH=full]470702[/ATTACH]

Nazindikisha wote kwani?

That man was not wise…cha muhimu ni mwanaume kumaliza blue balls, hizo zingine ni kujiletea complications kwa life

The taste of pussy is never proportional to beauty but I get your point.

Ni kama najua huyo Dem…

Mimi ni huyu

There is a difference between escorting her and fucking her. Wapili ako tu sawa