The owner of kenyan-post.com Mr Timothy Obare Rioba

[ATTACH=full]257231[/ATTACH]

ok

There was an article I posted here a few moons ago and his bots copy pasted it and later created a clickbait thread kwa iyo mukuru yao

@digi exposed.

huyu apana digi. digi ni errand boy / tea boy pale

Hapana elder, I was not involved.

Kila mtu atafute kitunguu yake, kama haikupei mboga ama haikuhusu kula mboga yako bila maguta

:D:DI know the dude so well from back in the days. Kumbe the nigga is the one behind that tabloid blog?

I was in the same high school with this dude… Kama hiyo shithole website is making him dough, good for him.

Was in campus with him. He looked and sounded like mse wa ocha sana especially during premier league matches in the tv room ya uko east. He was also a blues’ supporter like me. Happy for him though

huyu ndo mjinga amekuwa akipost hekaya zangu kwa blog yake…meffi yeye…

he is an avid copy paster of ktalk

Wacheni kusumbua huyo jamaa