The Ferk!

So from Friday I sent one of my employees to sort out a customer, he does a shoddy job and the client isn’t amused.
Today another one steals from me and I catch him in the act.
I get into a pub hoping to reconcile my thoughts then a stupid waitress tells me that I have taken 6 beers and I have taken four.
I feel so mad I can kill someone.
What the ferk is wrong with people in this country?

evidence au itakuwa hekaya kama ya EnYS

Wacha @Jirani akuoe upate citizenship ya Germany uwachane na ‘people in this country’

I thought I was always married to you.

Hehehe. Some days are just ferked up bro. Just get to bed early…let the day burn out…kesho will be another great chance to build your dream, bro

Pole sana bro…im in a pub where this momo has taken 6 heinekens na sijui kama the fisi in me will toboa. Have 2 on me stress ipungue.

si uue mtu. tutakuona kwa ktalk friday magazine. mathice kills waitress over two beers

[SIZE=5]Pia Mimi Sunday barmaid wa my trusted local drinking hole alijaribu kuni gonga my faith in humanity was shattered ! l ! Mwende why ? Why mwende ? unajua nikiwa nazo pia mimi hukurushia tu black ice ![/SIZE]

Wewe ndio uko na kichaa.

[ATTACH=full]61958[/ATTACH]

Unaona Kama kila mtu anakuibia. Lipa fobe. Wacha ukora. Ikiwa huna bottle tops kama evidence. Tunawajua sana

Seems you are very lenient with your employees. Otherwise waiter ni kuzoeana mumezoeana, si makosa yake.

At first I thought it was @Gio with his ‘my employees muchene’ only to realise at the end that it was the thighs guy.

Hii story ingeishia hapa…

Fat kadudu unataka job utoke kwa Abdul? Tunaexpand na kuna nafasi, free access to well stocked kitchen, waliachanga upuss

Sasa tulie ama? Hizi shida enda ambia bibi yako

Isn’t there an allowable limit as to how much one can try to be qualified as an idiot?

https://s12.postimg.org/9baz0tbw9/IMG_20161011_WA0001.jpg

Nikiwa nimekasirika nafinya finya hako kaball mpaka kananishangaa

mimi bibi ameni nyima coomer nimecatch feelings sanaaaaaaa

mimi nimekuwa nikikula waitress momo kwake after kumbuyia black ice but nimecatch juu kilianza kuniitisha mullah nikama tumeandikiana mou dingehota.although i miss that cat nini.mbaya na mimi!