Tagged & Tinder

Hebu mnichanue juu ya hizi stuff. Coomer ya hii lock down lazima.
Sasa hizi sites zi huwork aje. Juzi nililipia premium ya cloud romance and ni shit tuu hata hizo dao na regret.
Kuna success rate yeyote huku tagged na tinder?

:D:D unakaa wewe ni msee was nduthi na hata hauwezi salamia dem

Uliza @chap , yeye ni mutu ya premium kwa hizi dating sites

Get a life bro. Wasichana wamejaa Kwa barabara , bongesha kadhaa wachana na hii upus ya Malaya.

Ati unalipa hizo Apps kuunlock premium? Hao ni watu wako Biashara, they don’t care about your oil change urgency. Shenzi wewe

Unatafuta ukimwi mtandaoni na bidii jomba

Buda usilipie Malaya premium.If you must pay for pussy,pay the minimum price.After kupiga shot ndio you’ll realise premium puthy is a scam.Cloudromace used to be real when it was launched back in 2009,I met a lot of women huko sanasana corporate mamas hawa wa over 40 years.But ilichapa mwenyewe akawekelea watu bots kuwachanganya ndio mlipe 800/ ikunywe maji.I joined tagged in 2011.Tagged pia ilikuwa fine back then,nowadays imejaza tu Malaya.Tinder pia nilikuwa,I chewed several women bila kulipa direct token.Fom yangu ilikuwa kubuy lunch sanasana pizza alafu naletewa nyap nachapa hadi iwake.

Reddit…
I don’t know why anyone would pay for dating apps. there are so many perfectly serviceable ones that are free (and often have a paid upgrade, if you’re so keen on throwing your money around). In my experience , meeting good dates is a question of volume, so I always pick the apps with maximum footfall, which obviously tend to be free apps viz tinder

Fun Tinder fact: reduce the search radius to 1km and tinder will show you the matches that liked you!

hacking the algorithm, ill D-load when i get time… bless for the adcie brudda

may be the lanyes are not interested…have your patience ni two months before your upgrade status iishe. Furthermore you dont bbirth a child and tomorrow anatembea…you will invest my friend if you stick there. Nowadays most women are so materialistic. like stated above it was so nice when it was started but afterwards things went south…

Coomer iko kila mahali. Quality, price and chemistry ndio ziko in a million different types

Chie

Chief, when you buy lunch/pizza for 1k and fare ya 500, and another nigga pays the same Kanye 300 or 500. Both of you are whoring, you just chose to waste time eating lunch with a stranger. Priorities bro, you either eating lunch or eating pussy. Unless you’re a lonely and bored idiot with no life, why be a serial datist, unless you don’t have value for your time?