Stupid Motherfuckin Traffic Police!

Nkt! A fuckin good day wasted because of small trivialities. Thank You fools!

Sasa unataka tukuulize “what happened?”

mbisha, sketch or drawing of the motherfuckinpolice

Hii upuss naionanga na wamama wa mukuru kwa zukabaaga… Chenji!

Wewe na hauna gari unalia nini?

Mkokos

This kind of posting should be deleted. It adds absolutely no value.

Umeanza kuwa kama ma pink handlers.

Let him be. He is just being himself: THE BLANK TEMPLAR

Ulienda Ghana ukapewa kuma

Ouch

This is a Facebook post by a 13 year old girl. You have a small penis.

Jaro soja umenunua tuk tuk?

He already ran out of tissue paper. He has to blame some someone

In other words…:D:D:p

Wee @The.Black.Templar,

Hii mambo ya kurandaranda leafy suburbs na ka-Toyota Tercel ka 1989 (25% added weight due to filler) eti unaenda kukagua high-end malls uache kabisa. Kuna barara huko huwezi enda both ways, na kuna lane za baiskeli na binadamu pekee.

Umesema kitu ya maana mara ya kwanza… Since you were 10.

Umerepresent fossil sacco…sijawahi jua kuna gari kama hiyo.

Enyewe pork iko na masaitani

Hehehe harrassment coz of changing from the inner lane to the middle lane in a practically empty roundabout